Otázky a odpovědi

Otázka: Když si nechám udělat měření a diagnostiku, za jak dlouho se moje hodnoty změní? Ovlivňuje měření momentální nálada, nebo to co zažívám?

Odpověď:
Každý z nás se nacházíme v určitém energetickém stavu, který interpretujeme jako barvu naší aury. To co zažíváme, nás energeticky ovlivňuje, tedy energie události či osoby nebo výše uvedené metody nás buď energeticky navyšuje, nebo obráceně vyčerpává. Nehledejme v tom složitost. Sami přeci cítíte, když něco děláte nebo s někým se potkáte, řeknete: „To mě nabilo, nebo obráceně to mě vyčerpává…“ To je právě ta chvíle, kdy dochází k ovlivnění Vaší energie a tím i Vašeho života.
Pokud jste často ovlivňování pro Vás špatnou situací, kdy se necítíte dobře, nebo setkáváte se s lidmi, kteří Vás vyčerpávají, dochází k úbytku Vaší energie a tím i snížení hodnot aury a čaker. Pokud za den absolvujete jednu či dvě nepříjemné situace, hodnota vaši energii se sníží a zase po pár minutách či hodinách se vrátí do Vašeho nominálního stavu. Pokud ale tyto situace budete zažívat pravidelně, sníží se vaše vibrace, tedy energie stabilně. Tak to samozřejmě platí i obráceně. Proto vyhledávejte chvíle a lidi ve svém okolí, kde se budete cítít dobře.
Shrnutí – krátkodobé stresové či kladné situace do Vás vstoupí a energeticky Vás nezmění, jen dočasně ovlivní ( jak auru tak i čakry).

Otázka: Za jak dlouho má význam provést kontrolní měření?

Odpověď:
Záleží na tom, jak na sobě pracujete a jak moc měníte životní styl. Pokud jedete pořád v zajetých kolejích, nic se sebou neděláte, pak není důvod se měřit znovu. Jste-li aktivní, pracujete na sobě a svém rozvoji, měníte životní styl, či podstupujete různé metody osobního a duchovního rozvoje, doporučujeme měření opakovat po roce.

Otázka: Lze a má význam provádět diagnostiku u dětí?

Odpověď:
Ano, lze provádět diagnostiku u dětí. Pokud se chcete o svém dítěti dozvědět více a zjistit, to co Vám možná samo neřekne, lze měření určitě doporučit.

Otázka: Lze měřit aura a čakry i zvířat?

Odpověď:
Ano, lze – nic méně neprovádíme toto měření.