Jak fotíme auru?

Pro focení aury a diagnostiku čaker využíváme moderní počítačový systém s měřením biologické zpětné vazby. Jedná se o nejnovější verzi Aura Video Station 7, dovezenou přímo z USA.

Aura Video Station je interaktivní, multimediální počítačový systém s biologickou zpětnou vazbou (dále jen bio-zpětná vazba) sloužící k zobrazení aury. Systém je založen na studiích a znalostech z oblastí bio-zpětné vazby, psychologie barev, lidských energetických polí a vědy duchovního těla.

Aura Video Station využívá ruční biosenzor k měření bio-zpětné vazby na základě měření elektrické aktivity kůže a vodivosti lidské kůže na ruce. Tato měření probíhají a jsou vyhodnocována v reálném čase díky napojení na online kameru pro snímání Vašeho obličeje. Tento systém pomocí bio-zpětné vazby vyhodnocuje příchozí údaje, zpracovává je a porovnává s hodnotami citových stavů energie a následně je zobrazuje jako aktivitu energie, nebo jako jedinečné aura obrázky na monitoru počítače. Výsledkem je aurafotografie, která obsahuje vizuální informace o individuálních bio-energetických polích, citových energetických stavech a typu osobnosti jedince.

 

Prohlédněte si, jak vypadá výstup měření a focení aury.

 

aura kamera aura biosenzor

Více informací a objednání focení aury zde.