Jak nás hodnotíte

Focení aury a diagnostika čaker je začátkem toho, co pro Vás uděláme. Po focení následuje konzultace výsledků, kdy Vám pomáháme rozpoznat stav a nasměrujeme Vás tak, aby jste si mohli pomoci samy. Jak se nám daří naše práce a jak nás hodnotíte:

Katka červen2013
Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za zajímavé informace, které jsme u Vás na diagnostice včera s kamarádkou načerpaly a mnohé si také potvrdily a celkově za příjemný zážitek. :) Musím říct, že po tom co jsem se některé informace dozvěděla, mě teď život celkově hřeje ještě více :)).

Lenka listopad 2012
Chtěla bych Vám moc poděkovat za informace které jste mi na focení aury předal. Přišly ke mně ve správnou chvíli a za to Vám děkuji.Začala jsem hned druhý den pracovat s čakrami a je to nádhera,taková radost,že zase pracuji vědomě,spojuji se s matičkou Zemí a ona mi to vrací…nádhera.Takže ještě jednou veliké díky,vaše práce dělá lidem život radostnější.

Ilona listopad 2012
S focením a diagnostikou jsem byla velmi spokojena.Spoustu věcí mně došlo a pokusím se na ně nezapomenout a hlavně je používat v reálném životě. Děkuji I Vám za vysvětlení některých skutěčností,které mně zase nedošly.

Radka říjen 2012
Díky focení jsem si uvědomila další souvislosti, které mi pomohou k další cestě, určitě focení hodnotím kladně a určitě budu i doporučovat.

Aleš říjen 2012
Jako životní skeptik a realista jsem se rozhodl, že pro rozšíření obzoru je dobrá každá skutečnost a přestal jsem se bránit také dalším životním pohledům a zkušenostem… Na focení jsem šel plný očekávání. To, že aura jako jakési Bio energetické pole existuje jsem nepochyboval, přesto jsem byl překvapen, že focení probíhá s pomocí bio senzorů. To co mě překvapilo nejvíce, byla ovšem kvalita a šíře výstupů. Plných 10 stran zajímavých informací počínaje aurou, energiemi jin a jang, stavem čaker a dalšího…
Zastavím se u čaker. Zde jsem byl trošku skeptický, ovšem po obecném seznámení se s „funkcí“ jednotlivých čaker a pak porovnání mého výstupu ve vztahu ke skutečným pocitům a skutečnostem v reálném životě mě to zcela dostalo. Dnes jsem přesvědčen, že nejen aura, aletaké čakry jako jakési energetické uzly našeho těla existují.
Děkuji Laďovi za perfektní výklad a další rady jak s našim energetickým polem pracovat. Nevěděl jsem, kolik a jak účinných metod mohu využít. Těším se na kontrolní focení a věci které chci v oblasti zlepšení svého bio energetického pole udělat… Pokud váháte, mohu Vás ujistit, že budete nadšeni a že oněch pár stovek nebudete nikdy litovat. Osobně bych po tom co jsem dostal, viděl a zažil zaplatil i více.

Radovana říjen 2012
Dobrý den, dnes jsem vás navštívila a byla velmi spokojená, mile překvapena…

Lucie říjen 2012
Z focení jsem byla nadšená, výstup jsem si četla několikrát a sedí jako „prdel na hrnec“.

Napsali o nás v novinách

iprostejov.cz Jak testovali naše měření.
heroik.cz Co je Aura a jak se fotí.

Více informací a objednání na focení aury.