Jak harmonizovat čakry a auru

Zjištěním, v jakém stavu máte jednotlivé čakry, a jakou máte auru, může začít Vaše cesta k poznání a nápravě stavu Vašeho energetického systému. Často se ptáte na konkrétní praktiky, jak harmonizovat čakry a energeticky navýšit auru, případně uvolnit a otevřít málo zprůchodněné čakry nebo jak pracovat se sebou samým.

Je mnoho cest a způsobů, jak můžete zlepšit svůj energetický systém. Mohou pomoci lehké harmonizace, doplňování či uhlazování energie různými aktivitami nebo až hlubinné uvolnění a práce na vnitřních rovinách. Záleží také na tom, který způsob vás nejvíce oslovuje, nebo cítíte, že by mohl být tou cestou, která vám pomůže.

Hledejte příčiny nerovnováhy

Z dlouhodobého hlediska nejúčinnějším způsobem harmonizace aury a čaker je nalezení příčiny nerovnováhy. Naše aura a stav čaker jsou ve své podstatě v harmonii a přirozeně otevřené. Co je však nejvíce ovlivňuje, jsou vlivy okolí na naše podvědomé strachy a nepříznivé zkušenosti z minulosti. Tedy pokud se setkáváme v běžném životě se situacemi, které jsou pro nás náročnější, automatický reflex je stažení se do sebe, a podvědomé bránění se. Tím se následně příslušná čakra a aura dostává do nerovnováhy a zabraňuje toku energie. Pokud je příslušná čakra dlouhodobě stažená, je zde zabráněn tok energie nejen v našem energetickém systému, ale také ve fyzickém těle a orgánech. Následkem takového omezení může docházet k fyzickému onemocnění či bolestem. Jedná se často o zadržené (potlačené) emoce, jako je vztek, smutek, zoufalství, bezmoc, strach a jiné. Vyhledáním a uvolněním takových emocí uvolňujete a zprůchodňujete nejen čakry a energetický systém, ale také tok energie ve vašem těle a orgánech. Přispíváte tak ke svému fyzickému a duševnímu zdraví.

Tématu jak pracovat s emocemi se věnujeme na terapiích nebo na kurzu Transformace emocí. Více na našich stránkách www.peceodusi.net.

Jednou z neobvyklých metod, jak zharmonizovat svůj energetický systém, je pobyt v pyramidě. O pyramidách jsme již slyšeli mnoho, avšak o využití pyramidální energie se běžně moc nemluví. Strávili jsme v pyramidě celý víkend a celková vnitřní rovnováha byla více než znatelná. Zde jsou naše zkušenosti z pyramidy v Postoupkách u Kroměříže.

Pyramidální energie

Je jedna z nejstarších, avšak dosud ne zcela prozkoumaných a objevených energií. Pokud člověk pobývá pravidelně v pyramidě, dochází k harmonizaci čaker a navýšení energetických hodnot aury. Náš kolega provedl několik měření a na základě výsledků pobyt v pyramidě doporučujeme. Pyramida harmonizuje čakry, má tendenci snížit energetické rozdíly mezi jednotlivými čakrami a optimalizovat je ke středovým hodnotám. Auru pročistí a navýší její energetickou hodnotu přibližně o 20%. Pyramida Vás zklidní a energeticky posílí.

Zaujala Vás pyramidální energie a chcete ji vyzkoušet? www.pyramidyvpostoupkach.cz