Focení aury a diagnostika čaker

Proč se zabývat svojí aurou a stavem čaker?

Čemu odpovídá barva aury, a proč jsou odlišné vaše čakry? Váš výstup můžete porovnat s tím, kde se v životě nacházíte, jak se cítíte, a celkově, jakým způsobem žijete. Přehled, která místa potřebujete posílit, a kde jsou vaše rezervy vám umožní na sobě cíleně pracovat a zlepšit kvalitu života.

Co je aura?

Aura je energetické pole okolo živých organismů, tedy nejen okolo lidí, ale také kolem zvířat i rostlin. Aura se skládá z jednotlivých vrstev (našich těl), jejichž základní rozdělení je na éterické, astrální a mentální tělo. Aura je energetická struktura, kde jsou přítomny naše emoce, myšlenky, představy a záměry. Více o auře.

Co jsou čakry?

Čakry jsou energetická místa v těle, která přijímají pránu (životní energii) vyživující s ní spojené orgány. Aby bylo lidské tělo zdravé, musí být čakry v pořádku, tedy harmonizované a správně vydávat a přijímat energii. Pokud čakry v pořádku nejsou, například jsou zablokované, tento stav se manifestuje na tělo v podobě psychických problémů, či následných nemocí. Více o čakrách.

Změna myšlení a pohledu na život

Víme, že informace, které obdržíte, vám pomohou otevřít pohled do vás samotných. Možná začnete některé věci dělat jinak, možná začnete o vašem životě jinak přemýšlet. Důležité je, jak získané informace uplatníte v běžném životě.

Jak Vám můžeme pomoci:

1. Individuální focení aury a komplexní diagnostika čaker s poradenstvím

Provedeme nejen měření, ale hlavně vám poradíme, jak na sobě pracovat, aby se vaše energetické hodnoty a váš život zlepšil. Měření s vysvětlením všech hodnot, včetně terapeutické konzultace, vedoucí k diagnostice vašich možných problémů, trvá přibližně hodinu. Budeme se věnovat vašim otázkám, včetně směrování jak řešené oblasti zlepšit.

2. Opakované měření a měření pro děti

Podle toho, jak na sobě pracujete, je vhodné přijít zkontrolovat hodnoty s odstupem cca 6 měsíců. Cena za opakované měření je 500 Kč / os. Měření je možné i pro děti, doporučujeme předem s námi zkonzultovat. Děti do 12 let mají slevu a platí pouze 400 Kč/os.

Darujte focení jako dárkový poukaz